1 Tona artykułów spożywczych  dla Banku żywności

W dniach 05-  06 kwietnia 2019 r. odbyła się przedświąteczna akcja charytatywna wolontariuszy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie polegająca na zbiórce artykułów spożywczych w nyskich supermarketach. Akcja odbyła się przy współpracy  z      Bankiem Żywności w Luboszycach. Wolontariusze przez dwa dni zachęcali Nysan do włączenia się w akcję pomocy najbardziej potrzebującym.   Wolontariusze zebrali tonę różnych artykułów spożywczych dla Banku Żywności. W organizację tego jakże szczytnego celu akcji włączyli się również rodzice za co szczególnie dziękujemy. W akcji wzięło udział 22 wolontariuszy Zespołu Szkół Ekonomicznych z klas pierwszych, drugich i trzecich.

Kamila Chwalczuk,Dominika Bąk, Barbara Korytkowska, Nikola Sumper, Katarzyna Gnot, Magda Szyjka, Anna Jakieła, Emilia Serafin, Dominika Pander, Natalia Bobin, Maja Bogusz, Paulina Czarnopolska, Julia Gruszecka, Wiktoria Ledwoń, Klaudia Horoszczak, Wiktoria Osiecka, Alicja Kowal, Sandra Mikoda, Paulina Szatanik, Maja Baranowska, Dagmara Trzepak

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu

Aneta Kaczmarek

Post navigation