Zgodnie z ogólnoświatową tradycją dzień 14 lutego jest obchodzony jako święto zakochanych.
W związku z tym, w tym dniu, w naszej szkole odbyła się II EDYCJA SZKOLNEJ „Randki w ciemno”. Przygotowały ją uczennice aktywnie działające w Samorządzie Uczniowskim: Weronika Ochońska z kl. 2ML i Justyna Bernad z kl. 2P1, a pomagali im: Natalia Dyrda z kl. 2P1 (obsługa) i Daniel Wawryk z kl. 2H (zdjęcia).

W drugiej edycji szkolnej „Randki w ciemno” udział wzięli:
• Rafał Hudaszek wybierał kandydatkę spośród następujących uczennic: Kasia Kwiecińska, Gabrysia Sujewicz, Patrycja Mikus, Patrycja Żakon i Wiktoria Niewiadomska.
• Justyna Chudoba wybierała kandydata spośród następujących uczniów: Karol Kiołtyka, Damian Kononowicz, Radek Krawczyk, Dawid Jaskurzyński i Dominik Gerent.
• Grzegorz Listowski wybierał kandydatkę spośród następujących uczennic: Sandra Mikoda, Wiktoria Szostek, Karolina Cieleń, Ewelina Fit i Wiktoria Wróbel.

Nagrodami dla par były bilety na wybrany seans w Kinie Cinema N3D w Nysie oraz wielkie lizaki w kształcie serca. Te typowo walentynkowe prezenty przypadły następującym parom:
• Rafał Hudaszek i Patrycja Żakon
• Justyna Chudoba i Radek Krawczyk
• Grzegorz Listowski i Sandra Mikoda.
W tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły obdarowani zostali słodkimi upominkami,
do których doczepione były miłosne wróżby.
Dziękujemy właścicielom nyskiego kina CINEMA N3D za ufundowanie biletów i życzymy wszystkim morza miłości w dniu, o którym ktoś napisał:

Dzień świętego Walentego
to dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
że chcą kochać i kochają!

opracowała: J. Pydych