rosn

98. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

             Dnia 11 listopada 2016 r. poczet sztandarowy reprezentujący ZSE w Nysie, wicedyrektor szkoły p. Barbara Andrasz, opiekunowie Samorządu Uczniowskiego p. Joanna Pydych i p. Agnieszka Hoffman oraz radna Młodzieżowej Rady w Nysie Alina Bojkowska wzięli udział w NARODOWYM ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI.

            Obchody rozpoczęły się od uroczystej Mszy Św. w intencji Ojczyzny w Bazylice św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie, którą tradycyjnie już odprawił proboszcz ks. Mikołaj Mróz. Następnie wszyscy udali się pod pomnik Patriotom Polskim, gdzie złożono okolicznościowe wiązanki kwiatów.

Skład pocztu sztandarowego:

  • Raffi Grigoryan
  • Kamila Kościuk
  • Wiktoria Włoch

                                                        Opracowanie:  J. Pydych, A. Hoffman

11-listopada