23 lutego br. w nyskiej hali odbyły się XX Otwarte Mistrzostwa Województwa opolskiego w Karate Kyokushin, zorganizowane przeze Nyski Klub Karate Kyokushin. Turniej ten zgromadził około 200 zawodników i zawodniczek z 18 ośrodków, w większości z województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Dwóch uczniów nyskiego ekonomika – logiści z klasy 1 wzięli  udział w turnieju, na co dzień trenują pod okiem Senseia Dariusza Karczmita.

Spisali się na medal:

1 msc. Sanzhar Temirgaliev mistrz woj. opolskiego

3 msc. Adilet Orynbassarov

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów- gratulujemy i życzymy sukcesów! Brawo WY!

Zdjęcia ściągnięte ze strony

https://photos.google.com/share/AF1QipMLjhvtKf51APEWKW5qykgcnBrJ7q3n9bLj8Jsuj67k0m5XlNLuikzbLEVa7HU-Nw?key=UVl4M3B2bnhyUXFLdDdrSHowa0tfSmpTUFhrYVdB