8 października 2018 r. odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych, już po raz czternasty, Szkolny Konkurs Recytatorski.

W tym roku poświęcony został poezji patriotycznej. Okazją ku temu jest setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę.  Trzy  recytatorki: Julia Juryk kl.1H, Klaudia Królczyk kl.2M i Estera Bednarz kl.2M zaprezentowały się publiczności, którą były klasy 3ML i 1H oraz jury w składzie: Aneta Małejki, Barbara Stupnicka i Barbara Bielecka.

 

 

 

 

 

Po wysłuchaniu prezentowanych przez uczennice utworów jury zdecydowało nie przyznawać miejsc, ale nagrodzić uczestniczki drobnymi upominkami za występ. Wszystkie recytatorki wykazały się nie lada odwagą, gdyż każdy publiczny występ jej wymaga i tak naprawdę są zwyciężczyniami, bo przełamały tremę.

Opracowała: Barbara Bielecka