Dnia 5 czerwca 2017 r. w gościnnych progach Strzelnicy Pneumatycznej LOK Nysa odbyły się II Mistrzostwa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Strzelectwie Sportowym.
          Kierownikiem zawodów był Pan Krzysztof Hofman – Prezes Zarządu Rejonowego LOK Nysa. Funkcję sędziego głównego pełnił Pan Janusz Fedor – trener strzelectwa sportowego.
          Komisję sędziowską tworzyły ponadto Kornelia Gawor i Kacper Trybulski z klasy II P1 oraz Karolina Sikora z klasy III P2.

Nad sprawną obsługą zawodów czuwały Natalia Kotynia, Gabrysia Sujewicz i Daniel Wawryk z kl. IH technikum hotelarskiego, Magdalena Jurek, Natalia Wilk, Karolina Strogulska i Anita Stefańska z kl. II P2 .
          Za stronę organizacyjną odpowiadali nauczyciele wychowania fizycznego – Pani Anna Pasker i Pan Paweł Szatanik.
           Do udziału w zawodach przystąpiło 47 uczniów trzecich klas technikum ekonomicznego o specjalności policyjno – prawnej. Każdy z zawodników oddał 8 strzałów, w tym 5 oceniano.

Wyniki:
Dziewczęta
I m. Aleksandra Cyruliczek III P1 46 pkt.
II m. Mariola Ziemiańska III P2 45pkt.
III m. Klaudia Kościsk III P2 45 pkt.

Chłopcy
I m. Przemysław Raczyński III P2 48 pkt.
II m. Arkadiusz Koperniak III P1 47 pkt.
III m. Wojciech Pabian III P1 45 pkt.

Gratulujemy zwycięzcom , dziękujemy uczniom za aktywny udział w zawodach i sportową postawę oraz życzymy dalszych sukcesów!

               Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację i przeprowadzenie tegorocznych Mistrzostw: Karolinie, Kornelii i Kacprowi za skrupulatne liczenie punktów i klasyfikowanie zawodników, Gabrysi i Natalii z kl. IH, Magdzie, Natalii, Karolinie i Anicie z kl. II P2 za wzorową obsługę zawodów, Danielowi za uwiecznienie sportowych zmagań na pięknych zdjęciach.
             Panu Krzysztofowi Hofmanowi i Panu Januszowi Fedorowi dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie zawodów i zapraszamy do dalszej współpracy służącej nabywaniu i doskonaleniu umiejętności strzeleckich uczniów naszej szkoły.

Organizatorzy zawodów : Paweł Szatanik i Anna Pasker