Jak co roku od ośmiu lat wybrani uczniowie ZSE w Nysie uczący się na kierunku Technik logistyk wzięli udział w I etapie prestiżowej Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez pierwszą w Polsce Wyższą Szkołę Logistyczną w Poznaniu. Z uczelnią tą Ekonomik współpracuje od kilku lat na mocy podpisanej umowy między placówkami.

       W tym roku w pierwszym etapie wzięło udział 7806 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Od czterech lat wśród zaledwie 10% osób, które wchodzą do II okręgowego etapu olimpiady są nasi uczniowie.
        W piątek 2 grudnia w kilkunastu miastach w całej Polsce odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do walki o finał stanęło 712 najlepszych młodych logistyków z całego kraju, którzy wyłonieni zostali w eliminacjach szkolnych. Zwycięzcę IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej poznamy 31 marca. Tym razem wśród 712 osób znalazł się Michał Bednarczuk z klasy 4L.

 

 a1

a