CHRZEST KLAS PIERWSZYCH

Dnia 28.09.2016 r. przed budynkiem naszej szkoły odbył się tradycyjny już CHRZEST KLAS PIERWSZYCH. Jak co roku imprezę tę przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Joanną Pydych i p. Agnieszką Hoffman. Poprowadziła ją, bardzo profesjonalnie, uczennica klasy 3P2 Angelika Mistarz, a pomagały jej, bardzo sprawnie, stare kocury z klasy 3P2 i 3H:

  • Alina Bojkowska
  • Natalia Maślak
  • Michał Stec
  • Dominika Budek
  • Justyna Kościuk

 Organizatorzy zapewnili swoim młodszym kolegom nie tylko tradycyjny makijaż, ale także ciekawe zabawy:

  • tradycyjne picia mleka na czas
  • rozwiązanie testu z WOS – u (Wiedzy O Szkole)
  • zagadki logiczne

Do zabawy włączono także Wychowawców klas pierwszych, którzy aktywnie uczestniczyli   w imprezie wraz ze swoimi podopiecznymi. Ich zadanie polegało na ułożeniu wiersza o swojej ukochanej klasie. Najlepszą poetką okazała się Pani Profesor Anna Pasker.

Po złożeniu uroczystej przysięgi Ja, młody Kotek ZSE…, Wicedyrektor

p. Barbara Andrasz wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz pyszne… mleczko.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce – klasa 1H (wych. p. Anna Pasker)

II miejsce – klasa 1P2 (wych. p. Zenon Chudziński)

III miejsce – klasa 1P1 (wych. p. Aneta Kaczmarek)

IV miejsce – klasa 1ML (wych. p. Elżbieta Wachowska)

O nagłośnienie zadbał p. Marcin Najduch, który również uwiecznił imprezę na zdjęciach.

opracowały: J. Pydych i A. Hoffman