W dniu 5.04.2016 r. w Przedszkolu nr 5 Integracyjnym w Nysie odbyła się narada Dyrektorów przedszkoli i zespołów szkolno-przedszkolnych z gminy Nysa pod przewodnictwem Dyrektora Zarządu Oświaty Pana Adama Fujarczuka.

W ramach współpracy miedzy placówkami poproszono uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych o przygotowanie poczęstunku na tę okazje – kolorowych wiosennych kanapek.

„Dyrekcja wraz z nauczycielkami i obsługą przedszkola pięknie dziękują Pani Barbarze Maroszek oraz uczennicom klas hotelarskich – Wioletcie, Bożenie, Kasi i Oli za przepiękne dekoracje stołów oraz wykonanie pysznych i prześlicznych kanapek oraz napoi”.

A my miałyśmy chwilkę, aby pobawić się z grupą „Piratów” w zabawy z lat młodości :”Stary niedźwiedź mocno śpi” i „Mam chusteczkę haftowaną”. Jak fajnie było w przedszkolu!

Uczennice klas hotelarskich wraz z opiekunem P. Barbarą Maroszek