W dniach 9 i 10 października br. ponad 30 uczniów uczestniczyło w profesjonalnym kursie kelnerskim na poziomie podstawowym, prowadzony przez fantastycznego specjalistę, audytora i szkoleniowca JAKIMOWICZ HoReCa Academy.

Podczas kursu prowadzonego przez doświadczonego, pełnego zaangażowania i pozytywnej energii trenera, uczestnicy kursu poznali: zasady organizacji pracy w restauracji, dowiedzieli się od czego zależy sukces restauracji, jak przebiega początek dnia w restauracji, poznali cechy profesjonalnego kelnera, sposoby przygotowania sali restauracyjnej do obsługi Gości. Ponadto poznano zasady noszenia zastawy stołowej, prawidłowego nakrycia stołu, elementy protokołu dyplomatycznego, kolejność obsługi Gości. Poznano również zagadnienie enologii, czyli wiedzy o winie, poznano tajniki pracy sommeliera. Był czas na integrację – wspólną pizzę 🙂

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymali po dwa certyfikaty potwierdzające udział w kursie kelnerskim w języku polskim i angielskim. Gratulujemy uczestnikom uzyskania dodatkowych kwalifikacji, które na pewno przydadzą się w przyszłej pracy zawodowej!

Życzymy sukcesów!

Być może wśród uczestników szkolenia są przyszli Mistrzowie sztuki kelnerskiej!

Organizatorkami kursu były Panie: Agnieszka Gawryjołek i Maroszek Barbara.