Dnia 23 września 2022 r. liczna grupa uczniów naszej szkoły odwiedziła cudowne miejsce… Ten niezapomniany dzień pełen wrażeń spędziliśmy w Energylandii – największym i najnowocześniejszym parku rozrywki w Polsce. Było fantastycznie!!! Wśród uczestników naszej wycieczki znaleźli się zarówno amatorzy Bajkolandii oraz strefy familijnej😉, jak i wielbiciele adrenaliny w strefie ekstremalnej.

Mimo strachu… skorzystaliśmy z Hyperiona – największego i najszybszego mega coastera w Europie; Speed Water Coastera – największego i najszybszego roller coastera wodnego na świecie; Mayana – największego roller coastera w tej części Europy oraz Dragona – roller coastera jedynego takiego w tej części Europy. Powiem krótko… rooooobią wrażenie😊

Wszystkich, którzy nie zdecydowali się na jesienny wyjazd… zapraszamy na wiosnę… w imieniu organizatorki – Pani Magdaleny Siemiątkowskiej – szalonej amatorki WSZYSTKICH atrakcji  na terenie parku😊