Zachęcamy uczniów wszystkich klas do udziału
w KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.
Aby wziąć w nim udział należy przygotować PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ w programie Power Point na temat WYBRANEGO KRAJU ANGLOJĘZYCZNEGO (np. podstawowe dane, atrakcje turystyczne, tradycje, święta itp.). Prezentacja powinna zawierać od 15 do 20 slajdów.

W pierwszym etapie konkursu zostanie wyłonionych pięć najciekawszych prac. Zakwalifikują się one do drugiego etapu (aplikacja Teams), w którym ich autorzy będą musieli je omówić w języku angielskim. Jury weźmie pod uwagę treść prezentacji, szatę graficzną oraz ustną wypowiedź uczestnika.

Chęć wzięcia udziału w konkursie należy zgłosić organizatorom
(Elżbieta Mróz, Agnieszka Hoffman) drogą mailową przez e-dziennik
do 15 marca 2021 r.

Termin przesyłania prezentacji:  
do 28 marca 2021 r.

Drugi etap (ustne prezentacje): 12 kwietnia 2021 r

Dla uczestników przewidziane są nagrody.

ZAPRASZAMY!!!

Organizatorzy: Elżbieta Mróz, Agnieszka Hoffman