Szanowni Państwo, 
w związku z ogłoszonym przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ (wszystkie typy szkół) na bezpłatne wykłady z prawa prowadzone przez prawników tj. adwokatów, radców prawnych ale również wybitną kadrę dydaktyczną prawniczej uczelni wyższej.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez internet w godzinach porannych! 
Młodzieżowy Uniwersytet Prawa działa w ramach Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego z siedzibą w Warszawie i prowadzi zajęcia pozalekcyjne z prawa dla dzieci i młodzieży.  

Zajęcia prowadzone będą od godziny:
10.00 – 10.45 dzieci 
11.00- 13.00 młodzież (od 14 lat- …)

Zapraszamy do udziału w zajęciach również całe szkoły!
BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z PRAWA przez internet będą odbywały się do dnia 25 marca 2020 r. Okres zajęć może być przedłużony o kolejny tydzień lub tygodnie w zależności od terminu powrotu dzieci i młodzieży do szkół. Stopniowo będziemy również zwiększali wymiar zajęć.

Więcej informacji można znaleźć na stronie
http://uniwersytetprawa.pl/uniwersytet-prawa-be…
Prosimy o udostępnienie informacji dla młodzieży tak aby w zajęciach mogło wziąć udział jak najwięcej dzieci. Rejestracji na zajęcia można dokonać indywidualnie na stronie http://uniwersytetprawa.pl/uniwersytet-prawa-be…
lub w przypadku zgłoszenia przez szkołę prosimy o informację na adres e.mail; sekretariat@uniwersytetprawa.pl to zostanie udostępniony dla szkoły link aktywacyjny do przekazania dla uczniów.
ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE

MŁODZIEŻOWY UNIWERSYTET PRAWA 
www uniwersytetprawa.pl
e.mail: sekretariat@uniwersytetprawa.pl

http://uniwersytetprawa.pl/uniwersytet-prawa-bezp%C5%82atne-zaj%C4%99cia