W dniu 29 października 2019 r. klasy 4H i 1GH wraz z wychowawczyniami Panią Anną Pasker i Panią Anetą Małejki oraz główną organizatorką wyjazdu –  Panią Barbarą Maroszek, miały okazję zwiedzić jeden z większych hoteli w woj. opolski-  hotel*** Arkas  w Prószkowie koło Opola.

Hotel Arkas to nowoczesny obiekt trzygwiazdkowy, położony w centrum Prószkowa,  w którym można skorzystać nie tylko z oferty noclegowej w pięknie wyposażonych pokojach, ale także z bogatej oferty usług dodatkowych – m.in. strefy Wellnes Spa, sali fitness, kręgielni oraz sal bankietowych i konferencyjnych.

Po obiekcie oprowadzili klasy przemili menadżerowie – Pani Gabriela oraz Pan Krzysztof, wykazując się profesjonalizmem, gościnnością i chęcią dzielenia się wiedzą z przyszłymi pokoleniami hotelarzy . Odpowiedzieli na mnóstwo pytań.

Kolejnym punktem programu była integracja zespołów klasowych – gra w kręgle, w niektórych „drzemią talenty „.

Wycieczka zakończyła się bliskim zapoznaniem z oferta gastronomiczną –  konsumpcją w pobliskiej opolskiej Karolince i umiejscowionych tam barach szybkiej obsługi, serwujących fast foody (niezdrowe, ale bardzo smaczne.

Wyjazd był bardzo udany do tego stopnia, że humorów nie zepsuła nawet wizja kartkówki z języka polskiego na następny dzień .

A. MAłejki