W dniu 13 września 2018r.  grupa wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego przy ZSE w Nysie wraz z opiekunem p. Anetą Kaczmarek  po raz kolejny wzięła udział w corocznej  imprezie integracyjnej osób niepełnosprawnych pt. „ Wrześniowe country”, która odbyła się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nysie. Wolontariusze z pełnym zaangażowaniem  pomagali przy obsłudze i organizacji imprezy, w której uczestniczyli niepełnosprawni ze Środowiskowych Domów Samopomocy z powiatu nyskiego.

Praca wolontariuszy trwała od 8.00 do 15.00 i polegała na pełnieniu wyznaczonych funkcji w różnych punktach tego przedsięwzięcia.

Lista wolontariuszy uczestniczących w pikniku:

 1. Justyna Bernad
 2. Sandra Mikoda
 3. Natalia Dyrda
 4. Wiktoria Osiecka
 5. Dagmara Trzepak
 6. Dawid Kurek
 7. Maja Rojowska
 8. Dawid Jaskurzyński
 9. Klaudia Królczyk
 10. Dominika Nowotna
 11. Paulina Czarnopolska
 12. Alicja Kowal