W sobotnie czerwcowe popołudnie ( 09.06.2018 r.) uczniowie  naszej szkoły z klas o specjalności policyjno – prawnych brali udział w zabezpieczaniu dużej  sportowej  imprezy  jakim jest Bieg Nyski.

Organizatorzy biegu po raz drugi  skorzystali z pomocy  naszych dziewcząt i chłopców, którzy w „policyjnych” koszulkach polo nie tylko promowali Ekonomik, ale skutecznie przyczynili się do utrzymania ładu i porządku w strefie mety.

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu następującym uczniom : z kl. III P1 Kornelii Gawor, Kornelii Dereń, Zuzi Świątek, Martynie Kaźmierczak, z kl. III P2 Magdzie Jurek, Anicie Stefańskiej,  z kl. II P2 Amadeuszowi Wiśle, Tomaszowi Styrcz, z kl. I P1 Małgorzacie Polak, Katarzynie Marecik, Wiktorii Nowak, Wiktorii Niewiadomskiej, Oliwii Koneweckiej, Weronice Rajmus, opiekunem grupy był Zenon Chudziński.