W związku z przeprowadzonymi w naszej szkole wyborami, dnia 6 października 2017 r. odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem Dyrekcji szkoły, przedstawicieli grona pedagogicznego oraz Samorządów Klasowych.

Podczas spotkania Pani Dyrektor Alicja Gajek złożyła serdeczne podziękowanie Pani Grażynie Pułkowskiej za wieloletnie pełnienie funkcji Rzecznika Praw Ucznia. Następnie, zgodnie z wynikami wyborów, powołanie na tę funkcję odebrała Pani Joanna Pydych.

Pani wicedyrektor Barbara Andrasz podziękowała dotychczasowemu Zarządowi Samorządu Uczniowskiego (Bartłomiej Umer, Alina Bojkowska, Angelika Mistarz) za ich pracę w ubiegłym roku szkolnym. Następnie ich nowo wybrani następcy Weronika Ochońska oraz Grzegorz Polański odebrali dyplomy gratulacyjne za zdobycie zaufania społeczności uczniowskiej.

 

Opracowanie:

A.    Hoffman