Dnia 25.04.2017 w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt. W tym roku szkolnym dziewczęta z ,,Ekonomika” już drugi raz dotarły do Finału Wojewódzkiego (halowa piłka nożna oraz piłka nożna na trawie) kolejny raz dziewczyny nas nie zawiodły godnie reprezentując Szkołę i Powiat Nyski zdobywając po zaciętej rywalizacji brązowe medale.

Wyniki Naszego zespołu:
ZSE Nysa – ZS Kędzierzyn Kożle 1:2
ZSE Nysa – ZSE Brzeg 3:3
ZSE Nysa – CKZiU Strzelce Opolskie 9:2

Skład ZSE Nysa:
1. Natalia Wojdyło
2. Klaudia Leśkiewicz
3. Zuzanna Świątek
4. Weronika Strześniewska
5. Julia Gancarz
6. Magdalena Kuras
7. Anna Dubiel
8. Agata Nowak
9. Emilia Torbus
10. Patrycja Kotara

Dziękujemy za wspaniałe wyniki wszystkim dziewczynom z drużyny szczególnie  A. Nowak, E. Torbus, D. Janik oraz A. Dubiel( maturzystki), gdyż były to ostatnie zawody sportowe, w których reprezentowały Naszą Szkołę.

Życzymy Wam dalszego rozwoju sportowego, wielu sukcesów oraz spełnienia wyznaczonych celów.