IV MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE NASZYCH SIATKARZY

 

Dnia 21 marca 2016r. na Sali AZS Nysa odbyły się Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Chłopców. W turnieju finałowym wystartowały cztery najlepsze drużyny województwa opolskiego:      I LO Kędzierzyn Koźle, II LO Kędzierzyn Koźle, ZSiPO Nysa, ZSE Nysa.

Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęli uczniowie II LO Kędzierzyn Koźle, II miejsce ZSiPO Nysa, III miejsce I LO Kędzierzyn Koźle, IV miejsce ZSE Nysa.

Pomimo dużego zaangażowania i woli walki nasi chłopcy ulegli drużynom, w  składach których grali zawodnicy na co dzień trenujący w klubach siatkarskich: ZAKSA Kędzierzyn Koźle, oraz AZS PWSZ Nysa.

ZSE reprezentowali:  Paweł Kukuczka IV L, Mateusz Łabys IVH2, Michał Kluska III P1, Michał Czenczek III P2, Marcin Kolman III M, Wojciech Pabian II P1, Łukasz Galiński II P1, Przemysław Surmiński II P1, Jacek Gajda II P2.

Opiekun drużyny: Zenon Chudziński.