🎅🏋️‍♂️🎄 Zabawa, uśmiech i pełen power – taki był dzisiejszy Mikołajkowy Turniej Fitness, który został zorganizowanym przez @akademia.nysa kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka i główną prowadząca Panią Ewę Szurę.

Naszą szkołę reprezentowała grupa 15 osób z różnych klas wspólnie z Panią Barbarą Maroszek🎅🏻✨🎉

💪🏻🏋️‍♂️To był szalony dzień pełen pozytywnych emocji! 🤩👟 Zumba w najlepszym wydaniu sprawiła, że sala wrzała od dobrej zabawy! 💃🎶Uśmiech na twarzach, radość z ruchu i wspólne pokonywanie własnych słabości – to były kluczowe elementy tego niezapomnianego wydarzenia! Stretching po intensywnym treningu był jak wisienka na torcie, dodając elastyczności i odprężenia.

🤸‍♀️✨Nasi uczniowie pokazali, że sport to nie tylko wysiłek fizyczny, ale również radość i wspólna zabawa. Razem pokonywaliśmy własne słabości, jednocześnie budując zdrowie i wspólnotę! 👏💃🕺

Dziękujemy studentom PANS za organizację tego niezapomnianego wydarzenia, a naszym uczniom za zaangażowanie i entuzjazm! 🙌❤️

#ZdrowieIDobraZabawa #MikołajkowyTurniejFitness#ZumbaParty#PokonajmyWłasneSłabości#RadośćWZdrowiu@trenerzyznysy #obserwujacy