Dnia 23 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/ 2023 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nysie. Dyrekcję szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Uczniów oraz rodziców przywitała Pani Dyrektor Beata Stefanowicz – Ciecieląg oraz (w imieniu Samorządu Uczniowskiego) Wiktoria Burzec. Poczet sztandarowy wystąpił w składzie: Tymoteusz Drabik, Oliwia Wrońska, Kinga Ziółkowska.

Ostatni dzień roku szkolnego to okazja do podsumowania całorocznego trudu uczniów naszej szkoły. W związku z tym wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce oraz nagroda za wzorową frekwencję w ciągu całego roku szkolnego.

Podczas uroczystości ogłoszono również wyniki całorocznego konkursu Klasa na medal. Tym razem pierwsze miejsce zajęła klasa 1E, której wychowawcą jest Pani Monika Chudzińska.

Rozstrzygnięto także całoroczny konkurs w ramach akcji Wkręć się w pomaganie. Jego zwycięzcą została klasa 2H, której wychowawcą jest Pan Piotr Basoń.

Na nadchodzące wakacje życzymy wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom dużo słońca, efektywnego i bezpiecznego wypoczynku, jak również interesujących i niezapomnianych podróży. Mamy nadzieję, że ten czas da nam wszystkim energię i będzie inspiracją do działań
w nowym roku szkolnym.