W piątek 15 października 2021 r. odbyło się spotkanie Pracowników naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Beata Stefanowicz – Ciecieląg powitała bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych na tej kameralnej uroczystości szkolnej.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego przygotował na tę okoliczność piękne przemówienie, rozpoczynające się od słów: „Dobrze, że wokół nas jest tylu wielkich ludzi.
A ich wielkość polega na tym, iż w tłumie i pogmatwaniu życia, potrafią być dla każdego.
Potrafią nie tylko mówić, ale i słuchać.
Tęsknimy za rozmową z nimi – bo jest mądra, piękna i wartościowa.”
Były podziękowania w imieniu całej społeczności szkolnej za zaangażowanie oraz konsekwencję w nauczaniu i wychowaniu, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów oraz życzliwość i serdeczność, które niezmiennie staramy się  im okazywać. Były podziękowania za to, że jesteśmy pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw, że dzięki naszej pracy szkoła jest wyjątkowa.


Następnie Pani Dyrektor wręczyła Nauczycielom oraz Pracownikom obsługi i administracji wyróżnienia za wzorową i wykraczającą ponad przydzielone obowiązki pracę. Wszystko odbyło się nie tylko w bardzo miłej atmosferze, ale też wyjątkowej, przepięknej, jesiennej scenerii.
Dziękujemy zatem Zarządowi Samorządu Uczniowskiego za pamięć, podziękowania i życzenia: Kai Kładów, Paulinie Huk, Karolinie Ledniowskiej, Klaudii Pydych oraz opiekunowi SU p. Agnieszce Hoffman.


Podziękowania za wyjątkowy wystrój sali konferencyjnej należą się paniom Barbarze Dudziak i Barbarze Maroszek oraz uczennicom klasy 4H: Wiktorii Pieniakowskiej, Nikoli Sumper, Dominice Bąk, Ani Jakieły.

Podziękowania należą się także uczennicom klasy 1H: Martynie Kalfas i Paulinie Starypan za przyniesienie elementów wystroju dekoracji.

Korzystając z okazji, jeszcze raz w tym szczególnym dniu życzymy wszystkim Pracownikom oświaty myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, sukcesów i satysfakcji z dalszej – niełatwej – pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dyrekcja ZSE