Jakie śniadanie, taki cały dzień!
06.03.2020 roku odbyła się kolejna lekcja otwarta dotycząca „Prezentacji śniadań w obsłudze gościa hotelowego”. Śniadania zaprezentowali uczniowie technikum hotelarskiego z klasy 3H pod kierunkiem Barbary Dudziak.
Śniadanie jest ulubionym i często jedynym posiłkiem większości gości hotelowych. Złożone z odpowiednich składników zaopatruje w energię, która pozwala być aktywnym w ciągu dnia. W każdym kraju śniadanie hotelowe podawane jest w różnej formie i składa się z innych składników.

????

Klasa 3H przygotowała śniadanie:
– meksykańskie
– greckie
– włoskie
– polskie (góralskie).
Dekoracje stołów i bogato opracowane menu zachwyciło przybyłych gości w osobach: Dyrektor mgr inż. Alicję Gajek, Dyrektor mgr Barbarę Andrasz, oraz pozostałych nauczycieli.

Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem prezentacji różnorakich potraw. Na koniec pokazu wszyscy goście zostali zaproszeni do degustacji. Smakowało wyśmienicie.