recyt

        9 stycznia bieżącego roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do Powiatowego Konkursu Ortograficznego. Siedmioro śmiałków zmierzyło się z pozornie łatwym tekstem. Ostatecznie jednak najlepszą znawczynią meandrów polskiej ortografii okazała się Weronika Ochońska z klasy IML i tym samym zdobyła zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii Zespołu Szkół Ekonomicznych w roku szkolnym 2016/2017.

       Na kolejnych miejscach uplasowali się:

II Magda Matuszewska IML

III Anita Stefańska IIP2

IV Marlena Karaś IP2

V Wojciech Burzec IH

VI Martyna Sowa IH

VII Natalia Wawrzyniak IH

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi i naprawdę dobrej znajomości polskiej ortografii. Trzymamy kciuki za Weronikę Ochońską, która 6 lutego będzie reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Zespole Szkół Ogólnokształcących Carolinum.

 recytator