Wycieczka turystyczno- integracyjna kl. 2ML do Wrocławia

Dnia 16.12.2016r. klasa 2ML wybrała się na wycieczkę turystyczno- integracyjną do Wrocławia. Zaplanowane i realizowane atrakcje to:

JUMP WORLD – czyli park trampolin, cała godzina spędzona na trampolinach, skakaniu – mnóstwo zabawy.

SKY TOWER – wieża widokowa, z której „zamierzaliśmy” zobaczyć całą panoramę Wrocławia. Niestety z powodu wielkiej mgły niewiele udało nam się zobaczyć, ale pomimo tego dopisywały nam świetne humory, udało nam się zrobić mnóstwo zdjęć, a czasem dzięki przejaśnieniom mogliśmy zobaczyć Wrocław z góry.

KRĘGLE – kolejna dawka sportu i zabawy. Świetnie spędziliśmy czas na wspólnej rywalizacji.

Na koniec, zmęczeni, ale z wielką ochotą ruszyliśmy na Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku. Mnóstwo stoisk ze słodyczami, piernikami, zabawkami, a co najlepsze z gorącą czekoladą. Jak zwykle mnóstwo zdjęć, zabawy i co więcej czekało tam na nas sporo niespodzianek.

Ze sporą dawką przygody wróciliśmy zmęczeni, wykończeni, ale szczęśliwi z wycieczki i oczywiście z ogromnymi uśmiechami na twarzach. Organizatorem wycieczki była nasza Pani wychowawczyni Elżbieta Mróz.                                                                                                                             

Info : Patrycja Bednarz