KLASA IV P1 MISTRZEM!!!

Dnia 29 września 2016 r. na naszym boisku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora ZSE.

Startowało 13 drużyn, które rywalizowały w czterech grupach systemem „każdy z każdym”.

Z każdej grupy do ćwierćfinałów awansowały po dwie klasy. W półfinałach wystąpiły następujące zespoły:

II P2 – IV p2/ 1:0

IV P1 – I P1/ 1:0

Mistrzem, a jednocześnie zdobywcą Pucharu okazała się klasa IV P1 (zwycięzca z 2014 roku, wychowawca: p. S. Kamińska), która w finale pokonała klasę II P2: 1:0. Natomiast III miejsca zdobyły klasy: IV P2 ( zeszłoroczny Mistrz) oraz klasa I P1.

I MIEJSCE: IV P1

II MIEJSCE: II P2

III MIEJSCE: IV P2: III MIEJSCE: I P1

Puchar wręczyła Wicedyrektor Szkoły: mgr Barbara Andrasz.

Mistrzowska Drużyna występowała w składzie:

Glik (Paweł Abram),  Milik (Dawid Iwanicki), Lewandowski (Patryk Rybarski), Krychowiak (Dawid Sąsiada), Kapustka (Piotr Staroń), Fabiański (Michał Daniel), Pazdan (Patryk Szczotka), Kacper  Kaletka.

Sędzią Głównym turnieju był p. Zenon Chudziński, a nieocenioną pomocą służył  Sędzia Piłkarski Arkadiusz Koperniak z klasy III P1.

Przygotowaniem oraz prowadzeniem zawodów zajęła się klasa III P2 wraz z wychowawcą: p. Moniką Chudzińską.