KONCERT PIOSENEK  ANGLOJĘZYCZNYCH W ZSE NYSA

 

Dnia 25 lutego odbył się w naszej szkole Koncert Piosenek  Anglojęzycznych.  Każdy uczestnik  zaśpiewał  wybraną przez siebie piosenkę w języku angielskim. Publicznością w sali konferencyjnej byli uczniowie naszej szkoły, którzy w I semestrze tego roku wyróżnili się wzorową frekwencją. Ich zadaniem było wybranie piosenki, która podobała im się najbardziej. W koncercie wzięli udział:

 

1.    Alina Bojkowska z klasy IIP2 („You lost me”, Christina Aguilera)

2.    Nikola Kruszyńska z klasy IVH2(„ My heart will go on”, Celine Dion)

3.    Alina Ogórek z klasy IVH2 („Stay with me”, Sam Smith)

4.    Kamila Szul z klasy IM („Stay”, Rihanna)

5.    Małgorzata Turczyńska z klasy IVH2 („Someone like you”, Adele)

6.    Karolina Nicpoń z klasy IIIM(Let her go”, Passenger)

7.    Michalina Chrzanowska z klasy IH,(Titanium”, David Guetta)

 

Najwięcej głosów i Nagrodę Publiczności uzyskała Alina Ogórek za piosenkę Sama Smitha  „Stay with me”.

 

Konferansjerkę wzorowo poprowadziły uczennice klasy IIIP2 Angelika Owczarz i Marta Woś.

 

Uczennice klasy IM  Emilia Szyszka, Weronika Piek i Paulina Podpora były odpowiedzialne za przeprowadzenie głosowania publiczności i podliczenie głosów.

 

Komisja Języków Obcych bardzo dziękuje wszystkim wykonawcom gratulując im talentu i odwagi.  Angelice i Marcie  dziękujemy za przekazywanie informacji o wykonawcach i piosenkach a  Emilce, Weronice i Paulinie  dziękujemy za sprawne przeprowadzenie głosowania .

 

Specjalne podziękowanie należy się Małgorzacie Turczyńskiej, która nie tylko pięknie zaśpiewała piosenkę „Someone like you”, Adele, ale również nadzorowała przebieg koncertu poprzez zarządzanie muzyką i mikrofonami .

 

Opracowała: Irena Piotrowska