a1

 

Konkurs Recytatorski

15 października br. odbyła się w naszej szkole już XI edycja Konkursu Recytatorskiego. W tym roku jego bohaterem był Konstanty Ildefons Gałczyński (1905-1953). Jury w składzie: panie Aneta Małejki, Joanna Pydych i Barbara Bielecka, z uwagą wysłuchało prezentacji uczestniczek i postanowiło przyznać:

I miejsce Patrycji Kutyle z kl. 4L

II miejsce Aleksandrze Kozłowskiej z kl. 3L

W tym roku, w ramach Konkursu Recytatorskiego odbył się również Turniej Plastyczny, w którym uczniowie przygotowywali prace plastyczne inspirowane twórczością K.I. Gałczyńskiego. Tutaj wraz z jury głosowała wspaniała  publiczność, którą stanowiła klasa II H.

W rezultacie pierwsze miejsce zdobyła praca Patrycji Bednarz z klasy I ML, a drugie Rafała Niemczyka z klasy 1P1.

Po konkursowych zmaganiach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, drobne upominki i oceny bardzo dobre z języka polskiego.

Dodatkowo Patrycja Kutyła i autorzy prac plastycznych będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 30 października 2015 r. w Carolinum.

 

opracowała: Barbara Bielecka

 

FOTO RELACJA:

9

2

 

7354